Referanslar - A+ Investments

Tel : +90 216 706 1557
Tel : +90 216 706 1557
Investments
İçeriğe git
Detaylar
A+ Investments Referansları

A+ Investments özel hizmetler konusunda uzmanlaşmayı seçmiştir. Gerek hizmet ve iş takibi çalışmalarımız gerekse alım - satım ve mimari hizmetlerimiz müşteri odaklı olarak optimum kalite ve fiyat dengesi gözetilerek yerine getirilir. Bugüne dek yaptığımız her çalışma ve hizmet hem temsil ettiğimiz müşteri hem de karşı taraflar açısından beğeni ve memnuniyetle karşılanmıştır.  
Yatırımcılarımızın Satılık veya Kiralık arayışlarına destek olabildiğimiz gibi bu süreçler içerisinde bulunan kurumsal veya kişisel müşterilerimize her aşamada, yatırım danışmanlık, idari danışmanlık, hukuki ve prosedürsel danışmanlık, belediye ve tapu dairelerinde hem danışmanlık hem de iş takibi hizmetleri verebilmekteyiz. Bu sebeple deneyimli ve ciddi referansları olan arkadaşlarımız her aşamada süreçte müdahil olmaktadır.Ayrıca İmar Barışı veya Kentsel Dönüşüm gibi kısa süreli ancak önemli süreçlerde de danışmanlık ve iş takibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu konuda verdiğimiz hizmetlerin referansları da aşağıda belirtilmiştir.
A+ Investments Hizmet Referanslarından Bazıları
Emlak Konut Sarphan Finanspark Projesi
Kat İrtifakı ve İskan Alım Süreçlerinin Yönetilmesi

980 Bağımsız Bölüm bulunan projenin tüm Kat İrtifakı işlemleri en başından başlamak üzere yapılmış ve akabinde de İskan Alım ve Bina Kullanım İzin Belgesi süreci başarıyla yürütülmüştür. Bu süreçler her iki aşamada da rekor sürelerde tamamlanmış ve en başarılı projemiz olarak haklı gurur kaynağımız olmuştur.
Ragıp Paşa Korusu
İmar Barışı Sürecinin Yönetilmesi ve İş Takibi

Ragıp Paşa Korusu Sitesinde zaman içinde meydana gelen ilave ve aşımlarla ilgili olarak İmar Barışı sürecinin yönetilmesi, danışmanlık hizmeti verilmesi ve tüm süreçler sırasında sitenin Mimari ve Kadastral İşlerinin koordine ve takip edilerek sonuçlandırılması işleri başarıyla tamamlanmıştır.
Fenerbahçe Marina Palas Sitesi
İmar Barışı Süreçlerinde Danışmanlık Hizmeti

Fenerbahçe Marina Palas Sitesinde zaman içinde oluşan ek ve yapılan işlerle alakalı İmar Barışı sürecinde Tapu, Kadastral Çalışmalar, Mimari İşler ve Süreç Yönetimi konularında danışmanlık hizmeti verilmiştir ve verilmeye devam etmektedir.
A+ Investments Mimari Referanslarından Bazıları
Ragıp Paşa Korusu
İmar Barışı Mimari İşleri  

Ragıp Paşa Korusu Sitesinin İmar Barışı sürecinde tüm sitenin ölçümlemesinin yapılması ve "Hali Hazır Projesinin Çizilmesi" işi idari koordinasyonumuzda 2S Workshop Mimarları Merve ve Sinan Sezginer tarafından başarıyla çizilmiş ve rapor hazırlanmıştır.
Bir Çok Orta ve Küçük Ölçekli Apartman, Villa ve Site
İmar Barışı Kapsamında Mimari ve Kadastral İşleri

Kadıköy'de Motel ve Pansiyondan, Göksu Evlerinde villalara, Bağdat Caddesinde apartmanlardan, Sarıyer ve İstinye'de sitelere dek bir çok bina ve çeşitli amaçlardaki yapıların "Hali Hazır Projelerinin" çizilmesi, Kadastral Ölçümlerinin yapılması ve yer tespit tutanaklarının hazırlanmasına dek bir çok mimari iş ve raporlarının hazırlanması işi başarıyla gerçekleştirilmiştir.
Mimari Referanslardan Bazıları
A+ Investments
Bir Gayrimenkul Firmasından Çok Daha Fazlası

Yaşam kalitenizi arttırmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için istediğiniz mekanı bulmak veya temin etmekten çok daha fazlasını gerçekleştirebilecek bir firmayız. bizimle hayallerinizdeki eşsiz alanları yaratabilirsiniz....
A+ Investments
Tüm hakları saklıdır 2006 - 2024
İçeriğe dön