Biz - A+ Investments

Tel : +90 216 706 1557
Tel : +90 216 706 1557
Investments
İçeriğe git
Genç ve Dinamik Ekibimiz;

Bu ekip sizin için samimi, açık, dürüst ve başarı odaklı çalışma gayretindedir. Herkes konusunda uzman ve tecrübelidir. Amacımız sizinle bir dost ve iş ortağı olarak uzun yıllar çözüm ortağınız olmaktır.
İş Prensiplerimiz;

Bizimle birlikte çalışan tüm arkadaşlarımız için ortak özellikler içinde;
* Çalışkan olmak
* Yüksek bilinç ve algı seviyesinde olmak
* Çağdaş, modern ve yenilikçi anlayışta olmak
* Samimi ve dürüst olmak
* Her aşamada doğru ve tam bilgi veren olmak
* Sizin için elinden gelenin en iyisini yapmaya her daim hazır ve gönüllü olmak
* Bir işin gerektirdiği tüm yetenek, eğitim ve iş ahlakına sahip olmak esastır.
Tezer Öner

CEO

Birçok ulusal ve uluslararsı şirkette üst düzey yöneticilik, yönetim kurulu üyelikleri ve icra kurulu üyelikleri yanısıra 2006 yılından beri kurduğu Agon ile danışmanlık, mümessillik, ticaret danışmanlıkları yapmakta ayrıca şirketler için eğitim-performans içerikli atölye çalışmaları konularında çalışmaktadır. 1987 TÜBİTAK Türkiye Üçüncüsü'dür. Ticaret, Pazarlama, Gayrimenkul Yatırımı ve Yönetimi, Satış, Reklam, Medya, Yönetim Organizasyonu ve Halkla İlişkiler, Saha ve Tedarik Organizasyonu, konularında uzmanlığa sahiptir. Davranış bilimleri, sosyal psikoloji ve pozitif bilimler meraklısı olan kurucu ortağımızın aynı zamanda çeşitli dergi ve mecralarda yazarlık ve yorumculuk yapmaktadır.

Fulya Tuzlu

Proje Satış Müdürü

Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü mezunu olup. Başakşen İnşaat A.Ş., Code Yıldız Projesi, Safe Park Konutları Projesi, Palladium Beytepe Projesi, Trio Yatırım & Değerleme Şirketi, HDC Center gibi şirketlerde Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Proje Danışmanlığı ve Satış Danışmanlığı yapmıştır. Evli ve iki çocuk annesi Fulya Tuzlu proje satış ve pazarlaması konusunda 2017'den beri Agon Properties ile çalışmaktadır.


Merve Sezginer

Mimar

İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık
2007 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. 2010 yılında İllinois İnstitute of Technology Master of Architecture bölümünü bitirdi. Master projesi, Master Award of Excellence ödülüne layık görüldü. 2007 senesinde başladığı mimarlık kariyerine 2014’den beri kurucusu olduğu 2S Workshop’ da devam etmektedir.  Mimarlar odası 50386 no’lu üyesidir.

Sinan Sezginer

Şehir ve Bölge Planlamacı

İstanbul Teknik Üniversitesi,  Şehir Bölge Planlama
2009 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. 2010 senesinde başladığı kariyerine satın alma konusunda uzmanlaşmış, 2014 senesinden itibaren, kariyerini tasarım yönüne çevirerek, kurucusu olduğu 2S Workshop’ ta kentsel tasarım kariyerine devam etmektedir.

A+ Investments
Tüm hakları saklıdır 2006 - 2023
İçeriğe dön