Portföy - A+ Investments

Tel : +90 216 706 1557
Tel : +90 216 706 1557
Investments
İçeriğe git
Yüksek Katma Değerli Gayrimenkuller

A+ Investments özel mülkler konusunda uzmandır. Yalı, villalar, oteller, sanayi ve ticari nitelikli değerli binalar, Turistik, yerleşime uygun veya sanayi arsaları, Türkiye'nin her bölgesinde ve nitelikli olmak kaydıyla her türlü toplu konut ve AVM projelerinde, zincir veya franchising sistemlerine ait olsa bile bağımsız ama güvenilir çözüm ortaklarımızla çalışmaktayız. Etik davranan ve nitelikli olan danışmanlar ve brokerlar ile iş ve portföy ortaklığı da yapmaktayız.  
Biz;

Yatırımcılarımızın Satılık veya Kiralık arayışlarına destek olabildiğimiz gibi bu süreçler içerisinde bulunan kurumsal veya kişisel müşterilerimize her aşamada, yatırım danışmanlığı, idari danışmanlık, hukuki ve prosedür danışmanlığı, belediye ve tapu dairelerinde hem danışmanlık hem de iş takibi hizmetleri verebilmekteyiz. Bu sebeple deneyimli ve ciddi referansları olan arkadaşlarımız size her aşamada destek olmaktadır. Ayrıca İmar Barışı veya Kentsel Dönüşüm gibi kısa süreli ancak önemli süreçlerde de danışmanlık ve iş takibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.
YILDIZ PORTFÖY
Erdek Ocaklar - SATILIK ARAZİ

270 Derece muhteşem manzarası olan, sahile ve iskeleye sadece 1 km yürüme mesafesinde, 2 ayrı bitişik parselden oluşan muhteşem arazi satılıktır. Arazi mahalle genişleme sınırları içerisinde olup, Kapıdağ Yarımadası turistik bölge ve milli park alanıdır. 4 aylık yaz deniz sezonu, dağcılık, avcılık ve yürüyüş parkurları olan bir doğa harikasıdır. Resme tıklayarak geniş bilgi için portföy sayfasına gidebilirsiniz. Detaylı resimler ve sunum dosyasını görebilirsiniz.

  • 5.300 m2 + 3.000 m2 İki Parsel
  • Köy İmarına Uygun 250 m2 + 250 m2 İki Adet Villa Yapım İzni
  • İnanılmaz Manzara, Sessiz ve Ocaklar Rüzgarının Serinletici Etkisi
  • Proje Geliştirme Kapsamında Otel, Bungalow, Restaurant, Çiftlik veya Özel Kullanıma Uygun
  • Aynı Tepenin Yan Bölgesinde Sıcak Su Kaynakları Mevcut
  • İçme Suyu Deposu, Elektrik Trafosu, Ulaşımda Ana Arter Kavşakları Arazinin Önünde

SATILIK GAYRİMENKULLER

Kaş Muhteşem Arazi

Kaş/Kalkan Muhteşem Arazi
28.350 m2 | Zeytinlik | Denize 0 (Sıfır)

Adatepe Kalkan koyuna bakan muhteşem yamaçlarda.... Denize 0 (Sıfır) mükemmel konumda, İmar planlaması ile turizm yatırımları için son derece uygun, Tek tapu, Site veya tatil köyü için tamamı manzaralı olabilecek hafif eğimli arazi, 270 Derece deniz manzaralı burunda mükemmel mevki,

Detaylar için resme tıklayın...
KİRALIK GAYRİMENKULLER
A+ Investments
2006 Yılından Beri | Samimi | Dürüst

Her zaman müşterimizi ve potansiyel alıcı/kiracıları gözeterek samimi, dürüst ve makul maliyetlerde hizmet vermek için çalışırız!
A+ Investments
Tüm hakları saklıdır 2006 - 2024
İçeriğe dön